Pārdošanas eksperta vakance 

Mēs esam: Biznesa vadības sistēmu izstrādātāji ar 15 gadu pieredzi. Vienmēr esam bijuši inovāciju līderi savā jomā. Mēs tirgū ieviesām WEB bāzētas uzņēmumu vadības sistēmas, kad neviens vēl nezināja, ko nozīmē "mākonis", kā arī radījām Latvijā pirmās mobilās aplikācijas mūsu klientu darba efektivitātes celšanai.

 

Mēs meklējam: Pārdošanas ekspertus, kas palīdzēs mums sasniegt ar vien jaunus mērķus. Mēs meklējam labākos savā nozarē, kam pārdošana ir dzīvesveids, nevis darbs vai hobijs. Mūsu uzņēmumā Pārdevējs nav klientu apkalpotājs, bet kas daudz vairāk - savas jomas eksperts, biznesa konsultants, projektu vadītājs un cilvēks, kam klients uzticas par 100%. 

 

Mēs piedāvājam:

Izaicinājumiem pilnu darba vidi;

Ikdienu bez rutīnas;

Atalgojuma instrumentu, kur nav nesasniedzamu mērķu. Vēlies saņemt 1500 EUR? Nav problēmu! 2500 EUR? Uz priekšu!

Kolēģu atbalstu un pieredzi, uzsākot karjeru mūsu uzņēmumā.

 

 

Mēs novērtēsim:

Tavu pieredzi tirdzniecībā, jo īpaši ja būsi strādājis(-usi) IT jomā;

Pieredzi projektu vadībā;

Atsauksmes no iepriekšējām darba vietām;

Pastāvību un patstāvību;

Latviešu un angļu valodas prasmes.

 

Pārdod mums tikšanos ar sevi, sūtot CV un īsu eseju par to, kāpēc mums būtu jāizvēlas tieši Tevi šim svarīgajam amatam (aizpildi, lūdzu, formiņu zemāk)

 

Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām pie kafijas tases. 

 

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Sīkdatņu politika.