Klientu atbalsta speciālista vakance

 

Mēs esam: Biznesa vadības sistēmu izstrādātāji ar 18 gadu pieredzi. Vienmēr esam bijuši inovāciju līderi savā jomā. Mēs tirgū ieviesām WEB bāzētas uzņēmumu vadības sistēmas, kad neviens vēl nezināja, ko nozīmē "mākonis". Esam arī pirmie, kas saviem partneriem piedāvā dažādas biznesa aplikācijas (iOS, Android) vēl efektīvākai biznesa procesu administrēšanai.

 

Mēs meklējam: Klientu atbalsta speciālistus, kas mums palīdzēs laimīgus klientus padarīt vēl laimīgākus, sniedzot tiem konsultācijas par mūsu risinājumu lietošanu un nodrošinot tehnisko atbalstu.

 

Mēs piedāvājam:

Konkurētspējīgu atalgojumu;

Radošu, iedvesmojošu, uz rezultātu orientētu atmosfēru draudzīgā kolektīvā;

Pieredzi, risinot sarežģītus biznesa procesu uzdevumus;

Jauku darba vietu VEF tuvumā - bezmaksas auto un droša velo novietošana, veloceliņš, garšīga kafija, piedalīšanās NORGATE.LV komandas rīkotos pasākumos, un citus patīkamus bonusus;

 

Mēs novērtēsim:

Pieredzi IT sfērā

Pamatzināšanas darbā ar SQL un HTML

Labas komunikācijas spējas

Pozitīvu attieksmi

Augstu atbildības sajūtu

Vēlmi strādāt komandā

Latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas

 

 

Atsūti CV un īsu aprakstu par savām prasmēm, paveiktajiem darbiem un atsauksmēm.

 

 

 

 

  

 

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Sīkdatņu politika.