ServiceTrader

Efektīvs servisa vadības risinājums servisa uzņēmumiem, kas nodarbojas ar servisa pakalpojumiem.

Servisa vadības risinājums autoservisiem

Programma autoservisiem - servisa vadības sistēma, darba laika uzskaite, klientu uzskaite, automašīnu uzskaite, noliktava, rezerves daļu uzskaite, remontu vēsture, meistaru darba laika plānotājs, rēķinu un pavadzīmju izrakstīšana.

Programma ServiceTrader ir efektīvs servisa vadības risinājums autoservisiem, kas nodarbojas ar automašīnu, instrumentu, darba galdu un citu iekārtu tirdzniecību, apkalpošanu un servisa pakalpojumiem. Ar tās palīdzību iespējams veikt uzņēmumam nepieciešamās darbības:

 • Klientu un piegādātāju uzskaite;
 • Klientu transportlīdzekļu vai ierīču uzskaite, detalizēta servisa vēsture;
 • Remontējamo iekārtu statusa reģistrēšana un kontrole - izsūtīts piedāvājums, piedāvājums apstiprināts, darbs uzsākts, darbs pabeigts, klients informēts par darbu pabeigšanu, iekārta atdota klientam;
 • Darbu un uzdevumu plānotājs/kalendārs;
 • Detalizēts pārskats par veiktajiem servisa darbiem katram klientam un katrai iekārtai;
 • Servisa darbinieku uzskaite, pārskats par padarīto un izlietotajām remonta detaļām; 
 • Iekārtas servisa pieņemšanas forma ar sūdzību, bojājumu un plānojamo darbu fiksēšanu;
 • Pavadzīmju, rēķinu un preču garantijas talonu izrakstīšana; 
 • Debitoru un kreditoru kontrole; 
 • Automatizēta informācijas izsūtīšana caur e-pastu un SMS;
 • Noliktavas uzskaite;
 • Ieņēmumu, izdevumu, apgrozījuma atskaišu apskate un izdruka;
 • Sistēmas lietotāju pieejas definēšana un citas noderīgas funkcijas;
 • Sistēma ir web bāzēta, tās galvenais vadības rīks ir interneta pārlūkprogrammas – Chrome, Firefox, Safari u.c. Izmantojot interneta pieeju, Jums ir iespējams kontrolēt un sekot līdzi uzņēmumā notiekošajam no jebkura internetam pieslēgta datora vai mobilās ierīces.


Programmu ServiceTrader ir iespējams pielāgot konkrētā klienta vēlmēm, veicot tajā nepieciešamās izmaiņas.

 

Piesakies un saņem piedāvājumu un demo versiju!

Aizpildiet formu un mēs ar jums sazināsimies, lai nosūtītu programmas cenu piedāvājumu un demo versiju.

Programmas moduļi

Programmu ServiceTrader ir iespējams pielāgot konkrētā klienta vēlmēm, veicot tajā nepieciešamās izmaiņas.

 • Noliktava
 • Iepirkumi
 • Darba laika uzskaite
 • Administrēšana
 • Servisa kalendārs
 • Preces
 • Pārdošana
 • Atskaites
 • Klienti
 • Auto

Noliktava

Preču atlase pēc nosaukumiem, kodiem, kategorijām, svītru kodiem, izmēriem vai citiem parametriem. Informācija par preču iepirkumiem. Pasūtīto, rezervēto preču uzskaite. Uzskatāma informācija par akcijas precēm un akcijas cenām. Preču attēlu ikonas. Saražoto preču uzskaite. Ērti pieejams pārskats par preču plūsmu. Trūkstošo preču atlase (kas pārsniegušas minimālā skaita robežu), lai veidotu pasūtījumus piegādātājiem. Vairāku noliktavu uzskaite. Noliktavas atlikumu saraksta eksports (excel, .csv) vai izdruka. Inventarizācijas saraksta izdruka.

Iepirkumi

Ienākošo pavadzīmju un rēķinu uzskaite. Ērta meklēšana pēc dažādiem parametriem Iespēja pievienot papildus izmaksas iepirkumiem - transportēšana, muita u.c., kas automātiski tiks pievienota proporcionāli preces iepirkuma cenai vai svaram. Preču saraksta datu imports (excel, .csv, .xml u.c.). Preču pievienošana ar svītru kodu skeneri vai portatīvo datu termināli. Noliktavas norādīšana. Pasūtīto preču ievade un pasūtījuma statusa kontrole. Preču uzlīmju izdrukāšana iepirktajām precēm. Dokumenta dublēšanas iespēja. Apmaksu kontrole. Datu eksports uz grāmatvedības programmām (.xml formāts Tildes Jumis, Zalktis, 1C u.c.). Pārskata izdruka grāmatvedim.

Darba laika uzskaite

Draba laika uzskaite, kuru var veikt darbiniekiem uzsākot un pabeidzot darba dienu vai uzsākot un pabeidzot konkrētu darbu vai uzdevumu. Uzskaiti iespējams veikt ar planšetes, skenera, NFC kartes, mobilās aplikācijas palīdzību. Pārskats par katra darbinieka nostrādātajām stundām konkrētā laika periodā.

Administrēšana

Iespēja pievienot un dzēst programmas lietotājus, deliģēt lietotāju tiesības. Uzņēmuma rekvizītu ievade (iespēja strādāt ar vairākiem uzņēmumiem vai filiālēm vienā sistēmā). Vairāku valodu vide. Katram lietotājam iespēja norādīt savu valodu. Mainīt, pielāgot vai valodas mainīgos. Noliktavu pievienošana. Izdruku formu izveidošana vai rediģēšana. Dokumentu numerācijas definēšana. U.c.

Servisa kalendārs

Ērts un uzskatāms kalendārs par servisa darbinieku darbiem. Iespēja vizuāli redzēt darbinieku noslodzi un ērti izveidot jaunu uzdevumu darbiniekam, vai arī mainīt esošā uzdevuma plānoto laiku vai piesaistīto darbinieku. Redzams kopsavilkums par darba nosaukumu, klientu, auto, klienta sūdzībām, darbu statusu.

Preces

Iespēja veidot preču katalogu un preču kartiņas. Klienta vajadzībām pielāgojama preces kartiņa izmantojot tikai nepieciešamos preces vai pakalpojuma parametru laukus. Attēlu pievienošana Ērta preču pārvietošana uz citu kataloga sadaļu. Precei iespējams arī norādīt līdz 5 alternatīvajiem kodiem un nosaukumiem. Atlaides noteiktā laika intervālā (akcijas cena, atlaide vai uzcenojums). Iespēja definēt vairākas cenu grupas - piem., vairumcena, mazumcena u.c. Preču kataloga datu imports un eksports (excel, .csv, .xml). Iespējama kataloga integrēšana mājas lapā vai e-veikalā.

Pārdošana

Ērta pārdošanas dokumentu (Rēķins, Pavadzīme, Kases čeks, Priekšapmaksas rēķins, Invoice u.c.) izveide, pievienojot preces no noliktavas vai preču kataloga. Pilnībā rediģējamas izdruku formas. Rēķinu un pavadzīmju atlase pēc dažādiem kritērijiem nosūtīšana klientiem uz e-pastu PDF formātā, izdruka. Kavēto maksājumu atgādinājuma nosūtīšana klientiem uz e-pastu. Preču un pakalpojumu pārdošana no noliktavas vai preču kataloga. Iespējams izmantot svītru koda skeneri vai portatīvo datu termināli. Klienta maksājumu un statusa pārbaude, veidojot jaunu pārdošanas dokumentu. Pārdošana no vairākām noiktavām. Kases čeka izdruka no pārdošanas dokumenta. Automātiska klienta norādītās atlaides vai speciālās cenas noteikšana precēm vai pakalpojumiem. Iespēja pārdot preces ar seriālajiem numuriem vai saražotās preces. Datu eksports uz grāmatvedības programmām (.xml formāts Tildes Jumis, Zalktis, 1C u.c.). Pārskata izdruka grāmatvedim.

Atskaites

Sadaļā redzamas atskaites par preču un pakalpojumu pirkšanu, pārdošanu, ražošanu, ieņēmumiem, preču plūsmu, apgrozījumu, intrastat, menedžeru prēmijas, u.c.. Atskaites iespējams filtrēt pēc dažādiem parametriem. Datu eksports (excel, .csv). Operatīvo atskaišu kopsavilkumu attēlošana sākumlapā.

Klienti

Ērta klientu ievade un meklēšana. Iespēja piesasistīt klientu kādai no grupām vai debitoru tipiem. E-pasta vai SMS nosūtīšana klientam vai klientu grupai. Nosūtīto e-pastu/SMS arhīvs. Iespēja piešķirt klientam atlaidi produktiem, produktu grupām vai norādīt cenu grupu (piem., vairumcena, mazumcena u.c). Kontaktpersonu saraksts, dzimšanas un vārda dienu dienu atgādinājumi. Komunikāciju vēsture. Datu imports (excel, .csv, .xml u.c.)

Auto

Automašīnu un iekārtu pamatdati, sasaiste ar klientu, servisa vēsture, remontu un uzstādīto rezerves daļu izmaksas, atgādinājumi par nākamajām apkopēm.