Komunikācijas

 

Šeit var ievadīt visas komunikācijas kādas ir bijušas ar klientu – zvans, tikšanās, e-pasts, piedāvājuma sūtīšana, līguma sūtīšana u.c. Ievadītās komunikācijas ir viegli atrast un rediģēt. Tās var meklēt pēc klienta nosaukuma, pēc darbinieka, kas ir pievienojis komunikācijas, pēc datuma u.c.

Ja komunikācijas sadaļā tiek vadīti iekšā visi notikumi, kas ir saistīti ar klientu, tad veidojas vēsture, kuru ir ērti aplūkot un redzēt, kāda ir bijusi komunikācija ar klientu. Komunikācijas sadaļa ir īpaši noderīga, ja uzņēmumā ir vairāki darbinieki. 

Lai pievienotu jaunu komunikāciju, ir jāspiež poga  un jāizvēlas, kāda komunikācija tiks vadīta programmā.

Tālāk ir jāizvēlas klients. Menedžeris jau parādīsies automātiski no tā lietotāja, kas būs “ielogojies” programmā. Ja ar klientu ir jāsazinās pēc noteikta, laika, tad pie “Nākamās komunikācijas datums” var izvēlēties konkrētu datumu no kalendāra. Ja ar klientu vairs nav jāsazinās, tad ir jāieliek ķeksis pie “Pabeigta”. Pie “Komunikācijas teksts” parasti raksta to, kas ar klientu ir runāts un pie “Piezīmes” to, kas būtu jāatceras, jānoskaidro vai jāpasaka nākamajā reizē.

 

Administrēšana
Atskaites
Automašīnas
Darbi
Derīguma termiņš
Ienākošie dokumenti
Izejošie dokumenti
Kalendārs
Klienti
Komunikācijas
Noliktava
Preces

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Sīkdatņu politika.