Kalendārs

 

Šeit var pievienot jaunus servisa pierakstus, redzēt plānotos darbus, kā arī katra konkrēta darbinieka darbus. Jaunus pierakstus var pievienot divos veidos – spiežot uz pelēkās pluss pogas vai spiežot uz zaļās pluss pogas. Ja darbu pievieno ar pelēko plusu, tad neizveidosies apakšā dokuments, bet būs tikai ieraksts kalendārā. Šī opcija ir ļoti noderīga, ja zvana jauns klients un piesakās atbraukt uz servisu. Lai izdzēstu šādu darbu, ir jāspiež uz sarkanās mīnuss zīmes.

Darbi pelēkā krāsā ir pieraksti, kuriem nav izveidojies izejošais dokuments. Darbi sarkanā krāsā ir pieteiktie darbi, kuriem ir izveidojies izejošais dokuments. Darbi zilā krāsā ir pabeigtie darbi.

Tālāk jau aizpildām visu vajadzīgo informāciju par klientu automašīnu un problēmu, lai ērti un viegli pēc tam to varam atrast.

 

Pievienojot kalendāra darbu ar zaļo plusu – automātiski izveidosies izejošais dokuments, kur jau varēs ievadīt konkrētus darbus un detaļas, kas ir jādara vai jāmaina.

Administrēšana
Atskaites
Automašīnas
Darbi
Derīguma termiņš
Ienākošie dokumenti
Izejošie dokumenti
Kalendārs
Klienti
Komunikācijas
Noliktava
Preces

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Sīkdatņu politika.