Darbi

 

Šeit var uzdot darbus un dot norādījumus citiem uzņēmuma darbiniekiem, kas ir jādara. Šis ir ērts veids, kā organizēt plānotos darbus. 

 

Lai uzdotu darbu citam darbiniekam ir jāspiež poga . Lai redzētu visus savus uzdotos darbus citiem darbiniekiem, ir jāspiež poga .

 

Uzdevumu var ievadīt, bet neaktivizēt. Vienu un to pašu darba uzdevumu var uzdot vairākiem darbiniekiem. Pie “Darba apraksts” var dot norādījumus vai paskaidrojumu, kā darbs ir jāveic. Pie “Darba gaita” izpildītāji parasti ieraksta iekšā, kā ir veicies ar uzdevumu – ir izpildīts, daļēji izpildīts vai kāpēc nav izpildīts. Pie “Izpildes termiņš” norāda, cik dienās ir jāizpilda darbs. Ja darbs atkārtojas ir iespējams norādīt intervālu, kādā laika posmā tas atkārtojas. 

Šajā sadaļā ir redzami arī visi preču derīguma termiņi, lai ērti un pārskatāmi var izkontrolēt, kuras preces ātrāk novirzīt uz pārdošanu.

Administrēšana
Atskaites
Automašīnas
Darbi
Derīguma termiņš
Ienākošie dokumenti
Izejošie dokumenti
Kalendārs
Klienti
Komunikācijas
Noliktava
Preces

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Sīkdatņu politika.