Preces

 

Šeit var pievienot visus uzņēmuma sniegtos pakalpojumus - darbus, kā arī preces. Pakalpojumu un preču katalogs iedalās četros līmeņos - kategorija, grupa, apakšgrupa un prece. Preces un pakalpojumus var meklēt pēc nosaukuma, koda vai svītru koda, ierakstot jebkuru daļu no tiem. Lai katalogā pievienot jaunu kategoriju, ir jāspiež poga  un jāieraksta kategorijas nosaukums, piemēram, "Skrūvēšana, Urbšana" . Kad kategorija ir pievienota, tad pie "Skrūvēšana, Urbšana", ir jāspiež poga "Jauns", lai pievienotu grupu. Tālāk ievadam grupas nosaukumu, piemēram, "Urbjmašīnas". Tieši tādā pašā veidā pievienojam arī apakšgrupu. Ja apakšgrupu negribam iedalīt sīkāk, tad varam atstāt tādu pašu nosaukumu, kā grupai. 

Tālāk jau pievienojam konkrētu preci vai pakalpojumu.

Pie koda obligāti ir jāievada preces vai pakalpojuma kods. Precēm un pakalpojumiem var vadīt ražotāja piešķirtos kodus vai izmantot savus iekšējos kodus. Pie piegādātāja ievadam to piegādātāju, kas konkrētās preces piegādā. Ja tas ir pakalpojums, ko uzņēmums sniedz pats, tad šo lauku atstājam tukšu. Pie cenas ir jāraksta iepirkuma cena, par kādu cenu mēs šo preci iepērkam, savukārt ja tas ir pakalpojums, tad ierakstam šī darba pašizmaksu. Iepirkuma cena automātiski atjaunosies, ja vadot iekšā jaunu ienākošo dokumentu ar citu iepirkuma cenu. Pie nosaukuma mēs rakstam preces vai pakalpojuma nosaukumu, kurš parādīsies uz visām izdrukām - rēķiniem, pavadzīmēm, piedāvājumiem u.c. Ja tiek ievadīts pakalpojums, tad kartiņā obligāti ir jāatzīmē pie "Jā", ka tas ir pakalpojums. Uzspiežot uz ikonu, var pievienot klāt jaunas ailes kartiņā, kā arī liekās ailes noņemt nost un mainīt to secību.

Ja prece tiek nomāta, tad obligāti preču kartiņā ir jāatzīmē pie "Prece nomai" - Jā, lai varētu pie nomas dokumenta, klientam izsniegt preci nomā. Pie katras preces var norādīt, cik konkrētā prece maksās, ja klients to iznomās par dienu, nedēļu un mēnesi. Katrai pozīcijai var norādīt minimālo dienu skaitu, lai rēķinātos izdevīgāka cena par ilgāku periodu. Pie "Preces vērtība nomā" ir jāieraksta summa, cik vērta ir prece. Jo, ja būs situācija, kad klients preci sabojā, iznīcina vai pazaudē, tad klientam būs jāsamaksā šī summa, kas būs ierakstīta konkrētajā ailē. Pie "Preces pārdošanas cena" var ievadīt pārdošanas cenu, par kādu konkrēto preci pārdos, ja klients to izvēlēsies nevis nomāt, bet pirkt. 

Administrēšana

Atskaites

Derīguma termiņi

Ienākošie dokumenti

Izejošie dokumenti 

Izrakstāmie nomas rēķini

Klienti

Komunikācijas 

Noliktava

Nomas dokumenti

Objekti

Preces

Preču komplekti

 

 

 

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Sīkdatņu politika.