Objekti

 

Šeit var pievienot jaunus klientu objektus, uz kuriem iznomās preci. Pēc tam ievadītais objekts ir jānorāda pie nomas dokumentiem, lai izveidotos atskaites un zinātu, uz kuru objektu un cik daudz preces ir izdotas, cik jau ir atgrieztas un cik vēl klientam būs jāatgriež. 

 

Lai izveidotu jaunu objektu, ir jāspiež . Objekta kartiņā ir jāizpilda svarīgākās lietas, kas ir klients, objekta kontaktpersona, objekta nosaukums un adrese. Pārējos laukus var aizpildīt informācijas nolūkos, lai ir iespēja apskatīt informāciju par objektu sīkāk. 

Administrēšana

Atskaites

Derīguma termiņi

Ienākošie dokumenti

Izejošie dokumenti 

Izrakstāmie nomas rēķini

Klienti

Komunikācijas 

Noliktava

Nomas dokumenti

Objekti

Preces

Preču komplekti

 

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Sīkdatņu politika.