Klienti

 

Šeit var ievadīt jaunus klientus un meklēt esošos klientus pēc dažādiem kritērijiem. Lai redzētu visus uzņēmuma klientus, ir jāspiež poga . Lai pievienotu jaunu klientu un aizpildītu visu vajadzīgo informāciju par viņu, ir jāspiež poga 

 

Klienta kartiņā uzreiz var norādīt, kā klientam rēķināsies nomas - par dienu, nedēļu, mēnesi. Tas ietaupīs laiku, izrakstot nomas dokumentus. Katram klientam var pievienot savu individuālo atlaidi - gan konkrētām preču kategorijām, grupām, apakšgrupām un precēm. Atlaidi var piemērot gan procentuālā veidā, gan, piešķirot konkrētu cenu. Tāpat katram klientam var pievienot vairākas kontaktpersonas. Piemēram, ja klients ir juridiska persona, tad varam pievienot valdes locekļus, direktoru, nomas vadītāju, grāmatvedi u.c. Klienta kartiņā ir redzami visi izsūtītie e-pasti par rēķiniem vai jaunumiem, visas komunikācijas ar klientu, pievienotie faili - ieskanēti līgumi, projekti u.c. Katra klienta kartiņā ir nomas atskaite par objektiem, kur uzreiz var aplūkot izsniegto tehniku/instrumentus konkrētā vai visos klienta objektos noteiktā laika periodā. 

Administrēšana

Atskaites

Derīguma termiņi

Ienākošie dokumenti

Izejošie dokumenti 

Izrakstāmie nomas rēķini

Klienti

Komunikācijas 

Noliktava

Nomas dokumenti

Objekti

Preces

Preču komplekti

 

 

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Sīkdatņu politika.