Izrakstāmie nomas rēķini

 

Šeit var ģenerēt rēķinus visiem nomas dokumentiem, kuriem vēl ir nenodotās preces, par kurām rēķinās nomas nauda par katru dienu.

 

Rēķinus var ģenerēt uzreiz visiem klientiem vai izvēlēties kādu konkrētu klientu. Ir jāizvēlas datums, no kura līdz kuram tiks atlaisīti nomas dokumenti un jāievada rēķina izrakstīšanas datums. Standartā rēķina izrakstīšanas datums automātiski ieliksies pēdējā mēneša diena. Kad visi kritēriji ir savadīti ir jāspiež poga . Parādīsies saraksts ar visiem klientiem, kuriem šajā periodā var ģenerēt rēķinus. Lai atzīmētu, kuriem klientiem vēlaties ģenerēt rēķinus, ir jāieķeksē poga . Kad klientiem ir atzīmēti, tad pašā apakšā ir jāspiež poga .

Ģenerētie nomas rēķini parādīsies sadaļā pie izejošajiem dokumentiem un būs atrodami tajā datumā, kas būs norādīts, kā izrakstīšanas datums. Pēc tam katram rēķinam varēs pievienot klāt apmaksu. Par to detalizētāk var lasīt izejošo dokumentu sadaļā. 

Administrēšana

Atskaites

Derīguma termiņi

Ienākošie dokumenti

Izejošie dokumenti 

Izrakstāmie nomas rēķini

Klienti

Komunikācijas 

Noliktava

Nomas dokumenti

Objekti

Preces

Preču komplekti

 

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Sīkdatņu politika.