Ienākošie dokumenti

 

Pie ienākošajiem dokumentiem tiek vadīti visi iepirkumu dokumenti – pavadzīmes, rēķini u.c., kas saistīts ar preču iepirkšanu. 

Dokumentus var meklēt pēc dokumenta numura, dokumenta tipa, dokumenta statusa, klienta nosaukuma, datuma u.c. kritērijiem. Lai atvērtu papildus meklēšanas opcijas, ir jāspiež uz pogas . Lai sāktu ievadīt jaunu ienākošo dokumentu, ir jāspiež poga .

 

Ja piegādātājs ir ievadīts “Klienti” sadaļā, tad šeit vadot to iekšā, programma sāks meklēt jau pēc pirmajiem trīs simboliem. Ja ir jauns piegādātājs, tad to uzreiz var pievienot klientu datubāzei no ienākošajiem dokumentiem, spiežot  pogu aiz piegādātāja ailes un aizpildot īso klienta kartiņu. Tālāk pie dokumenta tips ir jāizvēlas, kas, tas būs pa dokumentu, ko ievadīs programmā. Pie dokumenta maksāšanas tipa ir jāizvēlas, kā šis konkrētais dokuments ir jāapmaksā – ar pārskaitījumu, skaidrā naudā u.c. Tālāk ir jāaizpilda visas ailes un jāspiež poga , lai varētu pievienot preces. 

Pie preces nosaukuma preces var pievienot trīs veidos – pēc preces nosaukuma, preces koda un svītrkoda. Pie “Cena EUR” ir jāieraksta iepirkuma cena par vienu vienību. Lai apstiprinātu pievienoto preci, ir jāspiež  poga pašās rindas beigās. Tādā pašā veidā arī tiek pievienotas pārējās preces.

 

Kad visas preces ir savadītas, tad dokumentā pie maksājumiem, kas ir zaļā fonā ir jāpievieno apmaksa un jānoslēdz dokuments spiežot uz pogas . Ja esošā dokumenta pievienotās detaļas grib uzreiz pārdot vai likt virsū uz konkrēta klienta automašīnas, tad ērti un vienkārši ienākošo dokumentu var nodublēt par izejošo dokumentu spiežot uz  dokumenta augšpusē uz izvēlēties opciju “Dublēt kā izejošo”. Ievada klientu un izvēlas dokumenta tipu, uz kādu dublēs, šo ienākošo dokumentu un spiež pogu “Dublēt”.

Lai izdzēstu dokumentu, tad dokumenta augšpusē ir jāspiež uz  pogas. Atceries, ka ienākošo dokumentu nevarēs izdzēst, ja kāda no precēm būs jau pārdota.

Administrēšana

Atskaites

Derīguma termiņi

Ienākošie dokumenti

Izejošie dokumenti 

Izrakstāmie nomas rēķini

Klienti

Komunikācijas 

Noliktava

Nomas dokumenti

Objekti

Preces

Preču komplekti

 

 

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Sīkdatņu politika.