Derīguma termiņš

 

Noderīga sadaļa, kurā var redzēt, kurai tehnikai/instrumentam un kad jāveic nākamā apkope. Nākamās apkopes var meklēt pēc kritērijiem termiņš, kategorija, grupa, apakšgrupa un konkrēta prece.

Sarakstā parādīsies visa tehnika/instrumenti, kuriem būs jāveic nākamā apkope izvēlētajā laika periodā.

 

Katrai tehnikai/instrumentam preču kartiņā var norādīt stundu/dienu skaitu līdz nākamajai apkopei. Attiecīgi izveidojot nomas dokumentu un norādot tajā stundu vai dienu skaitu, cik prece ilgi atradīsies nomā, programma automātiski noņems nost jau patērēto stundu skaitu. Tādejādi iegūstot precīzu stundu/dienu skaitu līdz konkrētās tehnikas/instrumenta nākamajai apkopei.

Administrēšana

Atskaites

Derīguma termiņi

Ienākošie dokumenti

Izejošie dokumenti 

Izrakstāmie nomas rēķini

Klienti

Komunikācijas 

Noliktava

Nomas dokumenti

Objekti

Preces

Preču komplekti

 

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Sīkdatņu politika.