Atskaites

 

Atskaites var iegūt par dažādām pozīcijām (peļņa, apgrozījums, neaktīvie klienti, noliktava, preču plūsma, preces, serviss, auto u.c). un pēc dažādiem kritērijiem (datums, noliktava, pārdevējs, nozare, klienta tips, preces, dokumentu tipiem u.c.). Jebkuru kolonnu var sakārtot augošā vai dilstošā secībā uz tās uzklikšķinot. 

 

Atskaitē par  var redzēt visus maksājumu veidus ar kādiem klienti ir norēķinājušies par produktiem. Skaidras naudas norēķinus var salīdzināt ar Z-atskaiti. Atskaitē par  var redzēt esošā mēneša bilanci par visiem darījumiem kopā.

Administrēšana

Atskaites

Derīguma termiņi

Ienākošie dokumenti

Izejošie dokumenti 

Izrakstāmie nomas rēķini

Klienti

Komunikācijas 

Noliktava

Nomas dokumenti

Objekti

Preces

Preču komplekti

 

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Sīkdatņu politika.