Klienti

 

Šeit var ievadīt jaunus klientus un meklēt esošos klientus pēc dažādiem kritērijiem. Lai redzētu visus uzņēmuma klientus, ir jāspiež poga . Lai pievienotu jaunu klientu un aizpildītu visu vajadzīgo informāciju par viņu, ir jāspiež poga 

 

Katram klientam var pievienot savu individuālo atlaidi – gan konkrētām produktu kategorijām, grupām, apakšgrupām un precēm. Atlaidi var piemērot gan procentuālā veidā, gan, piešķirot konkrētu cenu. Tāpat katram klientam var pievienot vairākas kontaktpersonas. Piemēram, ja klients ir juridiska persona, tad varam pievienot valdes locekļus, direktoru, servisa vadītāju, grāmatvedi u.c. Klienta kartiņā ir redzamas visas klientam piederošās automašīnas un visi izsūtītie e-pasti par rēķiniem vai jaunumiem.

 

Administrēšana
Atskaites
Darbi
Ienākošie dokumenti
Izejošie dokumenti
Klienti
Komunikācijas
Noliktava
Preces

 

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Sīkdatņu politika.