Izejošie dokumenti

 

Pie izejošajiem dokumentiem tiek vadīti visi pārdošanas dokumenti – pavadzīmes, rēķini, darba lapas, tāmes u.c., kas saistīts ar preču un pakalpojumu pārdošanu. 

Dokumentus var meklēt pēc dokumenta numura, dokumenta tipa, dokumenta statusa, klienta nosaukuma, datuma u.c. kritērijiem. Lai atvērtu papildus meklēšanas opcijas, ir jāspiež uz pogas . Lai sāktu ievadīt jaunu izejošo dokumentu, ir jāspiež poga .

 

Ja klients ir ievadīts “Klienti” sadaļā, tad šeit vadot to iekšā, programma sāks meklēt jau pēc pirmajiem trīs simboliem. Ja ir jauns klients, tad viņu uzreiz var pievienot klientu datubāzei no izejošajiem dokumentiem, spiežot pogu  aiz klienta ailes un aizpildot īso klienta kartiņu. Tālāk pie dokumenta tipa ir jāizvēlas, kas, tas būs pa dokumentu. Pie dokumenta maksāšanas tipa ir jāizvēlas, kā klientam šis dokuments ir jāapmaksā – ar pārskaitījumu, skaidrā naudā u.c. Tālāk aizpilda visas ailes un spiež pogu , lai varētu pievienot preces un pakalpojumus. 

 

Pie preces nosaukuma preces var pievienot trīs veidos – pēc preces nosaukuma, preces koda un svītrkoda. Pie “Cena” ir jāieraksta pārdošanas cena par vienu vienību. Pie “Atlaide” var piemērot konkrētai precei vai pakalpojumam atlaidi divos veidos – gan procentuālu, gan skaitlisku. Piemēram, ja atlaidi ieraksta “5%”, tad tā būs procentuāla savukārt, ja ieraksta “5”, tad atlaide būs skaitliska. Lai apstiprinātu pievienoto preci vai pakalpojumu, ir jāspiež poga  pašās rindas beigās. Tādā pašā veidā arī tiek pievienotas pārējās preces un pakalpojumi. Lai rediģētu vai dzēstu kādu no pievienotajām precēm vai pakalpojumiem, tad rindas beigās ir jāspiež poga .

Uzspiežot uz pogas , parādīsies papildus sadaļa, kas saistīta ar servisa darbiem. Katram darbam jeb pakalpojumam var norādīt, kādā izpildes statusā tas ir, kāds ir darba plānotais izpildes laiks, cik daudz darbinieku un cik ilgā laikā veic konkrētu darbu. 

Kad visas preces ir savadītas, tad noslēdz šo dokumentu spiežot uz pogas . Lai izprintētu, un/vai klientam nosūtītu rēķinu, pavadzīmi u.c. dokumentus, ir jāspiež uz pogas , kas atrodas pa labi no pogas  un jāizvēlas vajadzīgā izdrukas forma. Atverot izdruku to var aizsūtīt uz e-pastu  vai izprintēt . Apmaksu par pavadzīmi, rēķinu u.c. dokumentiem var pievienot pie maksājumiem, kas ir zaļā fonā. Lai izdzēstu dokumentu, tad dokumenta augšpusē ir jāspiež uz pogas 

 

Administrēšana
Atskaites
Darbi
Ienākošie dokumenti
Izejošie dokumenti
Klienti
Komunikācijas
Noliktava
Preces

 

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Sīkdatņu politika.