22. oktobris, 2018

Gals ir tuvu...

Labi, pasaules gala pienākšanu mēs neņemamies prognozēt, tas lai paliek to diktatoru un lielvaru vadītāju, kuru rīcībā ir kodolieroči, ziņā, bet mēs ar apbrīnojamu precizitāti varam paredzēt 2018. gada beigas un 2019. gada sākumu.

Tradicionāli gadu mija ir laiks, kad mēs izvērtējam tekošajā gadā sasniegto un liekam lielas cerības uz jauno gadu. Arī uzņēmuma mērķi parasti ir ieliekami kalendārā gada rāmī - cik produktīvs bijis esošais gads un kādas virsotnes sasniegsim nākamajā gadā. Ko darīsim labāk, savādāk, efektīvāk?
Gadu mija ir nozīmīgs periods arī gadījumā, ja plānojat veikt esošās uzņēmuma vadības sistēmas nomaiņu pret jaunu. Kāpēc? Lūk, mūsuprāt, divi svarīgākie iemesli:

  1. Pirmais iemesls ir vairāk psiholoģisks, jo visi rēķinās ar pārmaiņām gadu mijā. Jauni mērķi, jauni izaicinājumi, jaunas sistēmas. Darbiniekiem būs daudz vieglāk uztvert un pieņemt faktu, ka sākot ar 1. janvāri uzņēmuma ikdienas saimnieciskās darbības veikšanai būs jauna sistēma. Ieviešana būs ērtāka, ātrāka un vienkāršāka.
  2. Ieviešot uzņēmumā jaunu biznesa vadības sistēmu, ir ļoti svarīgi tajā savadīt precīzus datus. Par cik gadu mijā parasti uzņēmumos tiek veiktas inventarizācijas, tad šis ir ļoti izdevīgs periods, lai ieviestu jaunu risinājumu.

Gada beigas ir ļoti Tuvu, bet vēl var uzspēt ieviest uzņēmumā jaunu risinājumu, kas palīdzēs sasniegt izvirzītos mērķus un strādāt gan produktīvāk, gan efektīvāk. Šeit var sīkāk palasīt par mūsu produktiem, kas varētu Jums palīdzēt nosprausto mērķu sasniegšanā: Mūsu spēcīgākie risinājmi 
Lai kādi būtu Jūsu uzņēmuma mērķi nākamajos 12 mēnešos mēs novēlam veiksmi un neatlaidību to sasniegšanā.

 

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Sīkdatņu politika.