10. oktobris, 2018

Uzlīmju printerus, čeku printerus, svarus un citus dzelžus mēs ēdam pusdienās!

Ja kādu no mūsu sistēmām nepieciešams saslēgt ar uzlīmju printeri, čeku printeri, svariem vai kādu citu "dzelzi", priecāsimies pakalpot!

Mēs mākam ne tikai programmēt, bet arī mūsu "software" (programmatūru) saslēgt ar "hardware" (dzelžiem). Gadu laikā esam izkopuši praksi mūsu risinājumus integrēt ar dažādām perifērajām iekārtām - sākot ar uzlīmju printeriem un svariem, beidzot ar čeku printeriem, kases aparātiem un POS sistēmām. Mums un mūsu klientiem ir ļoti svarīgi, cik iespējams, visas operācijas veikt vienā sistēmā, pēc iespējas mazāk izmantojot trešo pušu (citu sistēmu) risinājumus. 

Kā viens no piemēriem varētu būt mūsu sistēmu integrācija ar uzlīmju printeriem (Zebra, Brother), preču marķēšanai. Preču marķēšanu esam padarījuši daudz vienkāršāku, piedāvājot drukāt uzlīmes uzreiz no ienākošā (iepirkumu) dokumenta atvēruma - izdrukāt uzlīmes visām precēm, kas iepirktas, proporcionāli iepirktajam daudzumam. 

Daudz plašāk par mūsu risinājumiem Tev varēs pastāstīt kāds no mūsu pieredzējušajiem projektu vadītājiem, kuru kontaktus vari atrast šeit.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Sīkdatņu politika.