03. oktobris, 2018

Pielāgo programmu pats!

Programmē *[veic izmaiņas programmā] pats!

Liela daļa no mums būs piedzīvojusi to sajūtu "Viss ir labi, BET (...)", vai ne? Arī mūsu klientiem ir bijušas līdzīgas izjūtas - viss jau ir labi, bet prasītos, ka šis sistēmas lauks šeit nav un šis lai ir augšā, nevis apakšā. Mēs savus klientus klausāmies, dzirdam un saprotam! Gadu laikā, sistēmu esam izstrādājuši tā, lai to būtu iespējams pielāgot tās lietotājam pašam. Ir virkne sistēmas sadaļu, kur lietotājs pats var izvēlēties, kādu informāciju un kādā kārtībā nepieciešams redzēt, piemēram:

  • Klienta kartiņa. Ir uzņēmumi, kas par katru klientu aizpilda 31 lauku, ir uzņēmumi, kam pietiek ar 5 laukiem. Tā vairs nav problēma, lietotājs pats var izvēlēties, kādi lauki, kādā secībā klienta kartiņā ir nepieciešami un kuri no šiem laukiem ir obligāti. 
  • Preces kartiņa. Ir ļoti liela starpība vai uzņēmums tirgo saldējumu vai komponentes raķešbūves nozarei. Vienam pietiks ar garšu, krāsu, cenu, otram vajadzēs 1001 parametru par preci. Mūsu sistēmas Preču Kartiņas lauki ir pielāgojami, kā vienam, tā otram uzņēmumam.
  • Noliktavas atlikumu skats. Meklējot pieejamās preces, kādam nepieciešams vien artikula numurs, citam svarīga ir krāsa, parametri, iepirkuma/pārdošanas cenas, bildes, parametri un cita informācija. Arī šo sadaļu ir iespējams pielāgot. 
  • Izejošo (pārdošanas)/ienākošo dokumentu sadaļa. Veidojot jaunu iepirkuma vai pārdošanas dokumentu, vienalga vai tā būtu tāme, pavadzīme vai avansa rēķins, kādam klientam nepieciešams redzēt tikai preces nosaukumu un pārdošanas cenu, citam svarīgi būs preces parametri, peļņas procents/summa, vai vēl kāda informācija. Mūsu izstrādās sistēmas ir pielāgojamas jebkurām klienta vēlmēm. 
  • Skatus iespējams pielāgot vēl tādās sadaļās, kā Iekārtu/Automašīnu kartiņa un Objektu kartiņa.  

 

Izstrādājot savus risinājumus, neesam palikuši pie tā, ka klientam/lietotājam ir iespēja pielāgot atsevišķus sistēmas moduļu skatus, bet lietotājiem ir iespēja arī izmainīt/pārtulkot jebkuru sistēmas frāzi vai izveidot jebkāda dizaina izdruku, izmantojot PDF konstruktoru. 

 

Mēs ticam, ka varam ietaupīt Tavus resursus, dodot iespēju programmu pielāgot pašam. 

Sazinies ar mums un mēs Tev pastāstīsim daudz vairāk par to, kā mūsu risinājumi var palīdzēt Tavam biznesam.

 

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Sīkdatņu politika.