26. septembris, 2018

Iespaidīgas izdruku formas

Uzņēmuma tēls - arī dokumentos!

Mēs visi zinām, cik nozīmīga ir mūsu uzņēmuma vizuālā identitāti. Mums vienmēr gribas atšķirties no konkurentiem, izcelties, būt redzamiem. Mēs investējam laiku, naudu, enerģiju uzņēmuma mājas lapas izstrādē, vizītkaršu dizainā un noformējumā, vides reklāmā un daudz kur citur. Vai Tu esi kādreiz padomājis, kas ir visvairāk izlplatītais drukātais/digitālais materiāls, ko saņem Tavi partneri un potenciālie klienti? Vai šajā TOP'ā nebūtu arī rēķini/pavadzīmes/avansa rēķini un piedāvājumi, kas nosūtīti e-pastā vai izdrukāti parakstīšanai? 

 

Mūsu uzņēmuma izstrādātie risinājumi, sevī ietver tādu funkcionalitāti, kā PDF konstruktoru, kas nozīmē, ka klients pats sev var izveidot, praktiski, jebkāda dizaina izdrukas. Ar šo PDF konstruktoru iespējams ne tikai veidot dokumenta dizainu, bet arī izvēlēties, kādus laukus konkrētā izdrukā rādīt vai nē, piemēram: Piedāvājuma izdrukā, iespējams, nepieciešams preces/pakalpojuma apraksts, Pavadzīmes izdrukā, savukārt nepieciešams klientam parādīt kontējumu tabulu. 

 

Mēs esam par to, lai mūsu klienti ir atšķirīgi, pamanāmi un iespaidīgi! 

 

Sazinies ar mums un mēs Tev pastāstīsim daudz vairāk par to, kā mūsu risinājumi var palīdzēt Tavam biznesam!

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Sīkdatņu politika.