07. septembris, 2018

IndustryTrader - risinājums ražotājiem

Ar lielu lepnumu un prieku varam paziņot, ka mūsu programmu klāstu papildina jauns risinājums - IndustryTrader! 

Programma IndustryTrader ir izstrādāta un pielāgota dažādas produkcijas ražotājiem - sākot ar nelieliem mājražotājiem, kam nepieciešams uzskaitīt izejmatrieālus un aprēķināt produkcijas ražošanas izmaksas, līdz lielām rūpnīcām, kam nepieciešama funkcionalitāte, kas nodrošina:

 

  • Produkcijas recepšu (template) veidošanu/administrēšanu;
  • Ražošanas ciklu administrēšanu;
  • Ražošanas rindas plānošanu;
  • Materiālu pasūtīšanu;
  • Darba laika uzskaiti, izmantojot modernas aplikācijas, kas ražošaas cehos uzstādītas uz pielāgotiem planšet-datoriem;
  • Pasūtījumu piegādes plānošanu;
  • Resursu (darbaspēks, darbagaldi, energoresursi) plānošana;
  • un citas funkcijas
Sākt darba dienu Uzdotie darbi Darbi
Darbi II Login pabeigtie darbi

 

 

Jaunās sistēmas izstrādē investētas ~ 4500 cilvēkstundas, 323 litru sviedru, 76 negulētas naktis un neskaitāmi tūkstoši klikšķu uz klaviatūrām.

IndustryTrader jau ir ieviesta kā mazos, tā lielos ražošanas uzņēmumos un pierādījusi sevi, kā ļoti efektīvu ražošanas risinājumu, kas vairākiem uzņēmumiem jau ļāvis ietaupīt milzīgus resurus, sakārtojot materiālu pasūtīšanu, optimizējot cilvēkstundas, izvairoties no pārprodukcijas un, pats galvenais, aprēķinot precīzu ražošanas pašizmaksu un peļņu. 

Sīkāk par IndustryTrader var lasīt šeit:https://norgate.lv/lv/risinajumi-programas-biznesam/programma-razosanai

Ja Tu zini kādu uzņēmumu, kam šis risinājums noderētu, nekautrējies sazināties ar kādu no mūsu pieredzējušiem menedžeriem: https://norgate.lv/lv/kontakti 

 

 

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Sīkdatņu politika.