09. oktobris, 2015

Savienojums ar banku GATEWAY

Vēlamies jūs informēt, ka esam izstrādājuši jaunu risinājumu maksājumu importam no bankām mūsu sistēmā - Gateway. Šis risinājums nodrošina automātisku maksājumu piesaisti sistēmā, tiklīdz nauda ienākusi bankā (patreiz tiek nodrošināts saslēguma ar Swedbank un SEB bankām). Nekādu manuālu FidaVista failu importu, nekādu sinhronizāciju, viss notiek automātiski. Aicinām sazināties ar savu menedžeri, lai iegūtu papildus informāciju par šo pakalpojumu.

Ja vēl neesat mūsu klients, bet šī funkcionalitāte, kopā ar efektīvāko uzņēmumu vadības sistēmu Trader, jūs interesē, sazinieties ar kādu no mūsu menedžeriem.

Jaukas un jaudīgas brīvdienas vēlot,

SIA Norgate.lv kolektīvs

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes. Sīkdatņu politika.